Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Історія

В перші роки незалежності Україну на зовнішніх ринках озброєнь представляли три галузеві зовнішньоторговельні організації:

  • «Укрінмаш» при Міністерстві машинобудування ВПК та конверсії;
  • «Прогрес» при Міністерстві промисловості;
  • «Укроборонсервіс» при Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків та торгівлі.

    В рамках реформування системи військово-технічного співробітництва України з іноземними державами з метою впорядкування діяльності у сфері експорту та імпорту озброєння, військової техніки та послуг військового і спеціального призначення у 1996 році Постановою Кабінету Міністрів України була створена Державна компанія «Укрспецекспорт». Три вище-названі зовнішньо-торговельні організації увійшли до її складу на правах дочірніх підприємств. Офіційною датою створення ДК “Укрспецекспорт” вважається 9 жовтня 1996 р.

    У подальшому до Компанії приєднались Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт", Державне госпрозрахун-кове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт" та Державне підприємство «Зовнішньоторговельна фірма «ТАСКО-експорт». За час свого існування "Укрспецекспортом" налагоджено експортно-імпортні поставки військової та спеціальної техніки, озброєнь і послуг більш ніж в 90 країн світу.