Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
На озброєння ЗС України прийнятий вертоліт вогневої підтримки Мі-24ПУ1

Міністр оборони України Дмитро Саламатін підписав наказ про прийняття на озброєння Збройних Сил України армійського бойового вертольота Мі-24ПУ1 після глибокої модернізації, здійсненої на підприємствах вітчизняного ОПК. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Під час державних випробувань Мі-24ПУ1 продемонстрував вражаючі можливості бойового застосування. Український гвинтокрил не поступається кращим світовим зразкам, а за деякими параметрами – перевершує їх.
«Відновлення парку армійських бойових вертольотів - справа державної ваги. Сьогодні ми зробили рішучий крок до забезпечення армії принципово новими вертольотами вогневої підтримки наземних військ. Це стало можливим завдяки тісній та результативній співпраці оборонного відомства і підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу», - зазначив Д.Саламатін.
За словами Міністра, керівництво держави робить все для переоснащення вітчизняної армії зразками озброєння та військової техніки, орієнтованими на стандарти провідних країн світу.
«Цей проект є вдалим поєднанням передових наукових рішень та сучасних технологій», - наголосив Д.Саламатін.
Армійський бойовий вертоліт Мі-24ПУ1 ефективний в умовах високогір’я, має підвищені бойові можливості застосування авіаційних засобів ураження, а також надійний захист від ракет з інфрачервоними головками самонаведення. Модернізація вертольоту виконана шляхом встановлення модифікованих двигунів ТВЗ-1І7ВМА-СБМ1В-02, станції оптико-електронної протидії «Адрос» КТ-01АВ, системи збору та реєстрації польотної інформації БУР-4-1-07, модернізованого авіаційного стрілецького прицілу АСП-17ВПМ-У, лазерної системи формування прицільної марки ФПМ-01КВ, супутникової навігаційної системи GРS МАР-695, ультракороткохвильової радіостанції КY-196В, аварійного радіомаяка ЕВС-406АFНМ, а також радіолокаційного відповідача GТХ-327 з датчиком висоти АК-350.

<< Назад 25.05.2012