Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
НАТО продовжить оренду «Русланів»

Північноатлантичний альянс продовжив контракт на оренду українських і російських важких транспортних літаків Ан-124-100 до 31 грудня 2014 року. Про це повідомив президент - генеральний конструктор ДП «Антонов» Дмитро Ківа, передає «Военно-промышленный курьер».

За словами Д.Ківи, договір підписано між агентством з матеріально-технічного постачання NSPA (NATO Support Agency) і Ruslan SALIS Gmbh - спільної авіакомпанії за участі української компанії «Авіалінії Антонова» і російської «Волга-Дніпро». Відповідно до умов контракту чотири літаки Ан-124-100 «Руслан» надаються на вимогу замовника, ще дві машини постійно перебувають у базовому аеропорті Ruslan SALIS у Лейпцизі.
Як повідомлялося раніше, у липні 2012 року компанії «Авіалінії Антонова» і «Волга-Дніпро» виграли черговий тендер НАТО за програмою SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). Пропозиції українських і російських партнерів з надання транспортних послуг НАТО і ЄС передбачають спільне співробітництво за відпрацьованою протягом шести років схемою з використанням авіакомпанії Ruslan SALIS.

<< Назад 10.01.2013