Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Україна не буде приймати участі в створенні європейської системи протиракетної оборони

Україна не буде приймати участі в створенні європейської системи протиракетної оборони. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це заявив Президент України Віктор Янукович у ході робочого візиту у Французьку Республіку (м. Страсбург) для участі в сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Що стосується ПРО, ми не збиралися, не збираємося, переконаний, і не будемо брати участь у побудові цієї системи», - сказав В.Янукович. Однак, за його словами, у Києві добре розуміють, що якщо в якийсь частині такої системи буде задіяна Україна і, «можливо, Росія», то це «завжди піде на користь системі європейської безпеки». Президента України заявив, що це буде відповідати принципам побудови колективної системи безпеки, про яку давно йдуть дискусії.
В.Янукович нагадав, що Україна є позаблоковою державою, що відображено в законі про основні принципи внутрішньої та зовнішньої політики. «А всі плани, які ми будемо будувати з НАТО, будуть відповідати в часі тим необхідним нашим спільним діям, які цього будуть вимагати», - підсумував він.

<< Назад 22.06.2011