Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У 2011 році ДП «Зоря»-«Машпроект» збільшило обсяг реалізації продукції на 13%

У 2011 році ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» збільшило продажі продукції на 13% у порівнянні з 2010 роком. Обсяг реалізації склав 2 млрд. 652 млн. гривень, повідомляє прес-служба підприємства.

У загальному обсягу реалізованої продукції 70% склало обладнання для компресорних станцій магістральних газопроводів. На цьому напрямку найбільшим замовником стало ВАТ «Газпром» (РФ). Значну кількість газоперегінного обладнання було поставлено близькосхідним замовникам.
Більш ніж на 8% збільшено продажі продукції енергетичного призначення. Підприємство розпочало реалізацію великого контракту на поставку 48 газотурбогенераторів до Близького Сходу.
У 2011 році відвантажено продукцію по міжнародному проекту будівництва електростанції в Африці. Розроблено і поставлено польському замовнику унікальне електрогенеруюче обладнання для металургійного комбінату.
Підприємство зберегло у порівнянні з 2010 роком обсяги поставок морських силових установок. Найбільшими замовниками на цьому напрямку є Індія, Росія, Китай, В'єтнам.
В цілому в структурі експорту 2011 року, частка якого у загальному обсягу реалізації склала 95,9%, провідну роль відіграли поставки до Росії та Близького Сходу. Крім того, частину продукції передано замовникам з Індії і Канади.
ДП «Зоря»-«Машпроект» також реалізує проекти в Східній Європі та Південно-Східної Азії.

<< Назад 28.03.2012