Перший день візиту української делегації до Турецької Республіки

26.08.2020
Перший день візиту української делегації до Турецької Республіки був дуже насичений важливими подіями:
  • Візит розпочався з покладання вінка у Мавзолеї Мустафи Кемаля Ататюрка.
  • Далі в ході зустрічі з Головою Державного агентства з питань оборонної промисловості Туреччини (SSB) Ісмаілом Деміром було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством стратегічних галузей промисловості України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Турецької Республіки.
Мета меморандуму розвиток подальшої поглибленої співпраці в галузях удосконалення та спільного виробництва БПЛА, протитанкових ракетних комплексів, а також постачання авіадвигунів українського виробництва для новітніх авіа-платформ, які розробляють в Туреччині.
Меморандум - черговий важливий крок на шляху поглиблення співпраці між нашими країнами у військово-технічній сфері.
Також в зустрічі взяли участь керівництва провідних оборонно-промислових компаній країни (Aselsan, BMC, Havelsan, Roketsan, Sarsilmaz, TAI, TR-Motor).
 
  • Потім відбувся ознайомчий візит до провідного турецького підприємства авіакосмічної галузі ТАІ (Turkish Aerospace Industries). Наші країни мають значний потенціал для розвитку двосторонньої співпраці в авіабудуванні.
  • Відповідно до програми - наступний візит до компанії «Roketsan”. Компанія "Roketsan" упродовж останніх років є основним виробником широкого спектру некерованих ракет, керованих ракет для збройних сил Туреччини.
ДК «Укрспецекспорт» реалізує декілька спільних проектів у сфері військово-економічного співробітництва з компанією «Roketsan»., які мають важливе значення для зміцнення обороноздатності обох країн.
Візит української делегації продовжується за планом